Yeni OLEOMAC G48PK COMFORT PLUS BENZİNLİ ÇİMBİÇME

OLEOMAC G48PK COMFORT PLUS BENZİNLİ ÇİMBİÇME

1 567,80 TL

Yeni Ürün

ŞASE:ÇELİK

SEPET KAPASİTESİ:70 LT

KESME GENİŞLİĞİ:46CM

Daha fazla detay

5000 Ürünler

ŞASE

Çelik

SİLİNDİR HACMİ

140 cm³

MOTOR MARKA / MODEL

Emak / K500 OHV

KESME GENİŞLİĞİ

46 cm

İLERLEME / HIZ (KM/SAAT)

İtmeli

KESME YÜKSEKLİĞİ

28 ? 75 mm

SEPET KAPASİTESİ

70 lt

YAKIT / YAĞ DEPO KAPASİTESİ

1 / 0,55 lt

AĞIRLIK

25,4 kg

 

4T simgesi, 4 zamanlı motorları ifade eder. 4 zamanlı tarım makineleri için özel olarak üretilmiş, ısıya dayanıklı ve kaliteli 4 zamanlı motor yağı kullanılması gerekmektedir. Bu tip yağlar makinenin performansını arttırır ve kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları, direkt veya dolaylı olarak makinenize, garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir. 4 zamanlı motor yağları, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde kullanılır ve 2 zamanlı motor yağlarından farklı olarak, benzin ile karıştırılmaz.

HomePlus simgesi, genellikle amatör ve hobi amaçlı kullanıma uygun makineler için kullanılır. Uzmanlık gerektirmeyen ve genellikle amatör kullanıcılar için bahçe bakımı ve küçük çaplı tarım uygulamaları için geliştirilmiş, kullanımı ve bakımı kolay makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler genelde küçük alanlarda çim biçme, çapalama işleri, budama ve odun kesme, yabancı ot temizliği, bahçe temizlik ve bakım uygulamaları gibi işlerde kullanılır.

Pluscut toplama veya malçlama(otu ince şekilde ufalayarak çimenlik üzerinde bırakan sistem; ot bozulmaya uğradığında doğal bir gübreye dönüşür)fonksiyonuna sahip çok fonksiyonlu çim biçme makinaları.

Bir Yorum Yaz

OLEOMAC G48PK COMFORT PLUS BENZİNLİ ÇİMBİÇME

OLEOMAC G48PK COMFORT PLUS BENZİNLİ ÇİMBİÇME

ŞASE:ÇELİK

SEPET KAPASİTESİ:70 LT

KESME GENİŞLİĞİ:46CM

Aynı Kategorideki 30 Ürün